UEFA Ülke Sıralaması

UEFA Ülke Sıralaması 2021-20212sezonu verilerini yansıtmaktadır.

Son Güncelleme 30.05.2021


#ülke20/21SıralamaTakım
1İngiltere24.357100.5697
2ispanya19.50097.8557
3İtalya16.28575.4387
4Almanya15.21473.5707
5Fransa7.91656.0816
6Portekiz9.60048.5495
7Hollanda9.20039.2005
8Rusya4.33338.3826
9Belçika6.00036.5005
10Avusturya6.70035.8255
11İskoçya8.50033.3754
12Ukrayna6.80033.1005
13Türkiye3.10030.1005
14Danimarka4.12527.8754
15Kıbrıs4.00027.7504
16Sırbistan5.50026.7504
17Çek Cumhuriyeti6.60026.6005
18Hırvatistan5.90026.2755
19İsviçre5.12526.2254
20Yunanistan5.10026.0005
21İsrail7.00024.3754
22Norveç6.50021.0004
23İsveç2.50020.5004
24Bulgaristan4.00020.3754
25Romanya3.75018.2004
26Azerbaycan2.50016.8754
27Kazakistan1.00015.6254
28Macaristan4.25015.5004
29Belarus1.50015.2504
30Polonya4.00015.1254
31Slovenya2.25014.2504
32Slovakya1.50013.6254
33Lihtenştayn0,5009.0001
34Litvanya1.6258.7504
35Lüksemburg1.0008.2504
36Bosna-Hersek2.6258.0004
37İrlanda1.8757.8754
38Kuzey Makedonya1.7507.6254
39Ermenistan1.3757.3754
40Letonya1.3757.3754
41Arnavutluk2.0007.2504
42Kuzey Irlanda2.8336.9583
43Gürcistan1.7506.8754
44Finlandiya1.3756.8754
45Moldova1.3756.8754
46Malta1.5006.3754
47Faroe Adaları2.7506.1254
48Kosova1.8335.8333
49Cebelitarık1.6665.6663
50Karadağ1.6255.0004
51Galler1.5005.0004
52İzlanda0.6254.8754
53Estonya1.3754.7504
54Andora0.6663.3313
55San Marino0,5001.1663

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*